piątek, 18 lipca 2014

Jedną nózią na urlopie, czyli wreszcie mamy wolne :o)

No to się doczekaliśmy wolnego :) Juuuuu-hu! Może nikt nas nie okradnie, w końcu zostawiamy mieszkanie pod opieką. Dla ułatwienia użytkowania tegoż mieszkania opiekującym, opracowałam mały regulamin. Jest poniżej.

Regulamin korzystania z obiektu 12 złotych zasad

 1. Mieszkanie jest sterylnie czyste. I takie ma pozostać :P
 2. Wyjedzcie sobie co tam znajdziecie (skoro do tej pory leży, to znaczy, że nie ma amatora). Bez obaw, produkty po terminie od razu wyrzucamy.
 3. Zabierzcie do domu tę granatową spakowaną torbę. Oprócz moich butów są tam też kosmetyki (także nowe) i jakieś rzeczy dla Jasia.
 4. Podlewajcie pomidory. I maciejkę. Wyjeżdżając opracujcie system automatycznego nawadniania roślin (coś na zasadzie samouruchamiającej się konewki) – my nie mieliśmy na to czasu. Zresztą wiedzieliśmy, że będzie ktoś do podlewania, więc…
 5. Wszystkie ubrania, kosmetyki etc. znalezione poza granatową torbą muszą pozostać na swoim miejscu. W przeciwnym razie załącza się alarm, który stymuluje moją komórkę. I nie, roaming tu w niczym nie przeszkadza.
 6. Po zamknięciu kabiny prysznicowej włączcie nawiew. Unikniecie uduszenia.
 7. Nie witajcie się z sąsiadami. Nie chcemy, żeby ktoś nas z Wami kojarzył (hłe hłe :P)
 8. Na pewno ucieszylibyście się z kuponu na lody u Grycana… niestety, ostatni spożytkowaliśmy w czwartek. Były pyszne :)
 9. Niezbyt dobra wiadomość dla Jasia: nie mamy szafki łasucha ani niczego podobnego. Mamy tylko gorzką czekoladę w szafce z zastawą (ta najbardziej po lewej).
 10. Ostrożnie obchodźcie się z roletami. Są niczym letni wiatr – „delikatne jak muśnięcie warg” (uou-ou)… 
 11. W mieszkaniu nie ma księgi gości, której zapewne będziecie wypatrywać. Cóż – nie jesteśmy zbyt gościnni, a głupio byłoby trzymać czysty zeszyt.
 12. No i zaścielcie łóżko. Strasznie nie lubię, jak koc krzywo na nim leży.


*jest nieścisłość w punkcie nr 9. Jędrek, domownik, nie wie o co chodzi z szafką z zastawą… Dobra, w „szafce z talerzami”.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Proszę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Ty nie będziesz się nudzić przez 30 sekund, a ja będę miała motywację, aby dalej pisać :)