poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Wrażeń ze ślubu i wesela część 1

Nie wiem od czego zacząć... mam Męża! I to jakiego :) Teraz mogę się już przyznać - gdzieś tak ok. 15.00 przyszedł lekki stres, a dotyczył tego, CZY Pan Młody po mnie przyjedzie - czy nie zapomniał o swoim ślubie, lub czy się nie rozmyślił... Na szczęście wszystko poszło zgodnie z planem i Go usidli... poślubiłam! ;) hehe. Teraz musi nosić obrączkę i wszyscy widzą, że jest zajęty :DDopiero dochodzimy do siebie, jesteśmy jednak mocno wymęczeni. Swoją drogą to ciekawe - kilka miesięcy planowania, organizowania, a w 1 noc wszystko minęło. Jak szybko ;)

Dzięki Jarkowi (jednemu z 3 wspaniałych) i Piotrkowi mamy prawie 900 zdjęć oraz filmy, czyli mamy co oglądać jeszcze zanim dostaniemy fotki od fotografa. Jutro czeka nas sesja plenerowa, nie bardzo ją sobie wyobrażam w tym upale, ale... jakoś to będzie ;)

Na razie lakonicznie, aczkolwiek szczerze: dziękujemy wszystkim za przybycie i za uczestnictwo w imprezie! Nawet nie zdajecie sobie sprawy z tego jak śmiesznie wyglądaliście w muszych okularach... Oglądając zdjęcia mamy niezły ubaw ;o) Oczywiście wrzucę te fotki na bloga!!!, ale poczekam jeszcze na ujęcia od fotografa.

A teraz, słowem wstępu jeszcze 1 zdjątko:


4 komentarze:

 1. To Twój pierwszy chłopak w życiu prawda???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Weź laska, bo Cię ta zazdrość w końcu zniszczy.

   Usuń
 2. Witam, kto wykonywał Twój ślubny make-up? :)

  OdpowiedzUsuń

Proszę zostaw po sobie ślad w postaci komentarza. Ty nie będziesz się nudzić przez 30 sekund, a ja będę miała motywację, aby dalej pisać :)